Image

Co si hlava myslí, tělo žije

Kraluj svým myšlenkám a užívej si výzvy i dary každého dne 

4týdenní online kurz, který ti otevře bránu ke změně

Image

Miluješ péči o sebe, ale dopřeješ si ji až ve chvíli, kdy je postaráno o ostatní

Tvé okolí obdivuje, kolik toho zvládáš, ale nikdo netuší, že večer padáš únavou a ráno se budíš s dalším nekonečným to-do listem v hlavě?

Ráda si zajdeš na masáž, kosmetiku nebo do luxusního butiku, jenže hlava tě pořád bombarduje tím, co všechno ještě musíš udělat? 

I když uvnitř sebe víš, že bys měla zvolnit, mysl ti to nechce dovolit?

 Máš pocit, že bys měla dělat víc, protože to pořád není DOST?

Poznáváš se?
✘  Tvůj život je jedna velká nestíhačka.
Přestala ses radovat z maličkostí.
Býváš podrážděná, nepříjemná na své nejbližší.
Máš vše, po čem jsi kdy toužila, ale uvnitř cítíš prázdno.
Jedeš na autopilota. Odpojila ses od sebe, hlava je naprogramovaná na výkon.
Připadáš si jako služka. Děláš vše pro ostatní, ale oni to berou jako samozřejmost. Kdy se někdo naposledy postaral o tebe?

Možná ses i ty někde během života naučila být silná, samostatná, výkonná.

Zvládat všechny své životní role na 150 %. Zatnout zuby a vydržet. A být za to milovaná a obdivovaná.

Možná jsi neměla jinou možnost. Možná ti to pomohlo zvládnout život, který žiješ. Možná ti někdo ublížil a ty ses musela zcela spolehnout na sebe. Nebo jsi neměla jiné vzory. Bojíš se, že když zvolníš, požádáš o pomoc nebo jinak projevíš svou křehkost, že nebudeš dostatečná. Že budeš neviditelná. Že tě to srazí na kolena.

Jenže cítíš, že už to takhle dál nejde. Už nemůžeš. Všechny tvoje vnitřní kontrolky blikají. Mysl je přetížená. Tělo unavené, bez života.

Jediný, kdo to může změnit, jsi ty

Tvá hodnota se neodvíjí od toho, kolik toho dnes zvládneš. A ty to víš.

Rozhodni se pro změnu a staň se královnou své hlavy. 

Chci změnu

Na chvilku se zastav 

Zavři oči. A představ si…
🤍 Probouzíš se s radostí do nového dne.
🤍 Těšíš se na partnera, děti, na společné chvíle, užíváš si je.

🤍 Žiješ luxus v mnoha podobách. Protože tohle je život, který sis vybrala.

🤍 Oslavuješ peníze, které umíš vydělat, láskyplně si je užíváš a jsou ti oporou.

🤍 S laskavostí umíš nastavit hranice sobě, ale také lidem kolem sebe.

🤍 Znovu si všímáš maličkostí a raduješ se z nich.

Vyhoď ze své hlavy „odpadky“, které ničí tvoji vnitřní krajinu

V kurzu Co si hlava myslí, tělo žije ti pomůžu rozloučit se stereotypy a nefunkčními vzorci, které už ti nemají co nabídnout. Ukážu ti cestu k životu, který jsi vždy chtěla žít, jen jsi zatím nevěděla jak. Cestu ke spokojené mysli i tělu. Přivítáš zpátky svou životní energii a prozkoumáš způsob myšlení, ve kterém se ti bude chtít žít.

Image

Protože tvůj život má smysl.
Ty máš smysl.
Celým svým já cítíš, že jsi v pořádku taková, jaká jsi.
Co si hlava myslí, tělo žije: co tě v kurzu čeká?

4 + 4 videa nabitá praxí i inspirací

Během 4 týdnů se naučíš konkrétní techniky, jak se zbavit nefunkčních a ubližujících vnitřních vzorců a jak je přeprogramovat, aby sloužily ony tobě, a ne ty jim. 

2 vizualizace

Provedou tě tvou vnitřní krajinou a vnesou do ní klid, harmonii, radost a chuť proměňovat vše, co ti už neslouží.

Online zápisník a myšlenkář

Ke každému modulu. Ještě více podpoří změnu, pro kterou ses rozhodla.

4 týdny podpory v komunitě žen

Ve facebookové skupině, kam mají přístup pouze účastnice kurzu, bude prostor pro pro tvé otázky a sdílení i pro vzájemnou podporu.

2 překvápka pro tebe

Speciální bonusy jako poděkování za tvé rozhodnutí, odvahu a chuť dělat kroky do života, který má pro tebe smysl.

Do jakých témat se společně ponoříme?

Kdo tě kurzem provede?

Ahoj, já jsem Lucie Mucalová a pomáhám ženám otevírat brány k pozitivním změnám.

S lidskými příběhy v mnoha jejich podobách se setkávám v roli koučky, mentorky, párové poradkyně a lektorky už více než 15 let. Provázím své klientky životními, vztahovými i pracovními změnami. S vděčností pozoruji, jak se proměňují z poddané na královnu své hlavy a žijí díky tomu život, po kterém toužily. Z touhy si vytvářejí realitu, kterou je baví žít, a pociťují na vlastní kůži pocit smysluplnosti a naplněnosti v každém svém kroku.

Image

Možná mě znáš z online médií (iDnes, iGlanc, Flowee) nebo časopisů (Žena a život, Moje psychologie, Svět ženy), kam přispívám a otiskuji své myšlenky a pohledy na aktuální i nadčasová témata, nebo z podcastů, kde jsem vystupovala jako host (Pro bohatší život, Pole Dance Online, Fitplayce). Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu. Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. 

Ve své soukromé praxi i veřejných vzdělávacích kurzech, kterými prošly už stovky klientů (online i offline, v ČR i v zahraničí), se opakovaně setkávám ženami, které jsou úspěšné, silné a schopné, ale vzdalují se samy sobě. Přestávají se radovat ze života a cítí, že dál takhle nechtějí a nemůžou žít. Právě ony mě inspirovaly k tvorbě online kurzu Co si hlava myslí, tělo žije.

Patříš mezi ně i ty? Toužíš pečovat nejen o svůj zevnějšek, ale i o svou vnitřní krajinu?

jsem to já a toužím po změně

Lucka očima žen, které se rozhodly vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou

„Lucka umí přesně odhadnout, co člověk právě potřebuje, jestli pohlazení, nebo nakopnutí, aby se pohnul z místa.
Myslím, že je člověk na správném místě a dělá svoji práci srdcem. Dokáže poradit, nasměrovat k řešení, dodat elán i inspiraci. Je energická, usměvavá, empatická, s lidským přístupem a naprostou profesionalitou, ve všech ohledech. Moc mi pomohla v těžké životní situaci a byla tady pro mě, čehož si nesmírně vážím, protože v dnešní době je takový přístup výjimečný.“

Ilona, zubní lékařka

„Motivační semináře s Luckou mi daly odvahu a sebevědomí nebát se rozhodnout.
Začala jsem se více zaměřovat na sebe a pracovat na tom, co opravdu v životě chci.
A musím říct, že po roce vidím velké změny. Změnila jsem práci, postoj k sobě samé a situacím, které m provází. Strachy se snažím proměňovat na výzvy a určitě v tom chci pokračovat.“

Adéla, account manažerka

„Po kurzu jsem jako nový člověk. Odpočatá, plná energie a nových poznatků.
Dovolila jsem si trošku změnit pohled na sebe samu, umět si odpouštět, umět odpočívat, umět se odměnit, umět říkat ne (i když s tím ještě dost bojuji), a to nejdůležitější: učím se mít se ráda. Naprosto úžasné jsou relaxační techniky/vizualizace. Lucko, umíte zdravě dodat sebevědomí a myslím, že to uvítá každá žena. Děkuji ze srdce za lidi jako jste VY❤️.“

 Marcela, veřejný opatrovník

  V čem je Lucčin kurz jiný než ostatní seberozvojovky?

  Kapka teorie, oceán praxe

  Nezahltím tě teorií. Tu máš nejspíš v malíčku – přečetla jsi spoustu seberozvojových knih a teoreticky víš přesně, jak na to. Kurz jsem proto postavila na tom, jak vše uvést do praxe, do tvé každodenní reality. Tak, abys svou změnu začala žít.

  Udržitelnost namísto pochybných zkratek

  Ke změně, která je trvalá a dlouhodobá, bohužel zkratky nevedou (i když bychom si to někdy přály). Techniky, které tě naučím, nestačí si poslechnout a zapsat si aha momenty. Teprve když je zařadíš do svých dnů a budeš je pravidelně opakovat, tvůj život se začne proměňovat.

  Respektuje tvoje tempo

  Kurz trvá 4 týdny, ale přístup k jeho obsahu ti zůstane 12 měsíců. K videím, vizualizacím i bonusu se můžeš do té doby můžeš kdykoli vracet, dle svého tempa a časových možnosti. Ty určuješ podobu a rychlost své změny.

  Žádné ezo ani zázraky na počkání

  Nespoléhám na vesmír nebo vyšší síly – věřím v tebe, tvůj potenciál. Neprobudila jsem se jednoho rána jako osvícená koučka. Pravidelně se vzdělávám, mám 15 let praxe a desítky spokojených klientek, kterým jsem pomohla zbavit se nefunkčních vzorců a vrátit se k naplněnému životu.

  Začínáme 23. 11. 2023

  Cena kurzu


  8 333 Kč

  Váháš, zda investovat do péče o sebe v podobě mého kurzu, nebo raději odjet na víkendový wellness, otevřít si kvalitní víno s kamarádkou nebo si pořídit krásné šaty z dílny české návrhářky? 

  Rozumím ti, také si ráda dopřávám krásné věci i zážitky. Za cenou kurzu si však stojím - jsem přesvědčená, že projdeš-li touto 4týdenní bránou ke změně, užiješ si pak wellness pobyt, nové šaty nebo cokoli dalšího skutečně naplno. 

  Využij snížené ceny, která platí do 22.11. 2023. Díky ní zaplatíš za 4týdenní transformační kurz méně, než kdybychom spolu dvě hodiny koučovaly mezi čtyřma očima.

  Chci k Lucce do kurzu

  Jsem taková fanynka svých klientek. Fandím jim, věřím v ně, motivuji je k tomu, aby i ony v sebe uvěřily a staly se pro sebe tím nej životním zázrakem.

  Image

  „Cestou z tvého školení jsme si s holkama říkaly, že tyto dny byly oáza klidu.
  Cítily jsme, že ti můžeme důvěřovat, sálala z tebe pohoda, klid, nikoho jsi nikam nenutila, všechny jsme si vyčistily hlavu. Děkuji i za osobní konzultaci. Moc mi pomohlo to dnes sdílet s někým, kdo umí naslouchat a vyzařuje pozitivní energii. Jsem opravdu a upřímně vděčná, že jsem tě poznala a všem doporučuji, aby navštívili tvůj kurz.“

  Hana, zástupkyně

  „Po každém koučinku s Lucií jsem se dostala o kousíček dál, k lepšímu pochopení situace a sebe.
  Považuji ji za skvělého průvodce a moc si cením její profesionality, velké empatie a otevřenosti. Pomohla mi zvládnout nejednu složitou životní situaci. Těším se, co nás ještě čeká a jsem moc ráda, že je součástí té mojí cesty.“

  Soňa, market access specialist

  „Díky online spolupráci s Luckou je můj život úplně někde jinde. Vše jde najednou jednodušeji a s větším nadhledem.
  Našla jsem v sobě sebevědomí a energii, o které jsem neměla ani ponětí. Je úžasný pocit, když si člověk uvědomí, jak je důležité mít rád sám sebe a podle toho si poskládat svůj život. To vše mi dává spolupráce s Luckou. A ještě mnohem víc. Dává mi úsměv, pohodu a spoustu nových zážitků a dobře zvládnutých situací. Díky Lucce, že mi pomáhá  posouvat se dál na cestě k lepšímu životu a pracovním úspěchům. Díky, díky, díky.“

  Kateřina, senior project manager 

   Příští podobná zpětná vazba může být od tebe.

   Co ty na to?

   Naskakuji do kurzu

   Kurz pro tebe nebude to pravé seberozvojové, pokud…

   hledáš rychlá řešení, zaručená desatera, zkratky nebo módní výstřelky ve vodách osobního rozvoje,

   očekáváš, že jen samotným vstupem do kurzu se stane zázrak,

   hledáš náhradu psychoterapie,

   ráda o věcech mluvíš a teoretizuješ, ale nemáš čas, chuť nebo energii jít do praxe.

   Časté otázky

   I ty se můžeš naučit efektivně pracovat se svou vnitřní krajinou, aby tě podporovala na tvé životní cestě.

   Proměň se se z poddané své mysli v laskavou královnu svého života, která si vybírá a žije to, co je s ní v souladu. Co jí neubližuje. Díky čemu se těší na každý nový den a užívá si ho naplno se všemi jeho možnostmi, výzvami i dary.

   Jdu do toho